1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана.

 

Другий місяць осені починається з особливої дати . 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН.

Україна з 1991 року щорічно відзначає цей день. Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року 1 жовтня в Україні ще й День ветерана.

Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має величезний досвід, вважається Каланич Єлизавета Гаврилівна, яка має 97 років. 

 На свято було запрошено вчительку - пенсіонерку Митровці Олену Василівну, яка виступила з вітальними словами.

Крім того, учні разом з класним керівником побували в деяких самотніх людей та у вчителів - пенсіонерів.

Сподіваюся, що все почуте і сказане це той золотий засів у дитячі душі, з якого виросте людяність, милосердя, справедливість і щедрість. 

Поважаймо, шануймо, робімо добро! 

Будьмо милосердними, бо тільки милосердя робить нас справжніми людьми.

"А старість чекає на кожного."

                                                                               Вчитель української мови та літератури  Пацан Тетяна Василівна .

6 листопада 2017 року вчитель Сивоус Віктор Михайлович провів виховну  годину з 9-А на тему: "Світ професій:праця та покликання. Професій багато, як вибрати"

Зимова казка під час канікул

   Пухнастий білий сніг за вікном, мороз хапає за щічки, швидко закінчується день і починається ніч. Так кінчається грудень і розпочинаються  канікули, а разом з ними в гості  приходять  свята.

    Зимові канікули для школярів — це час, коли можна відправитися на відпочинок і забути про навчання. При цьому такий відпочинок збігається з новорічними святами — часом, коли на популярних курортах пік туристичного сезону.  А про те, де Ви збираєтеся провести відпочинок на зимових канікулах, необхідно подумати заздалегідь.

    Посеред зими особливо відчувається брак тепла. Саме тому  на новорічні свята варто   відправитися на  курорт.

 

     Учні 9-А класу разом з класним керівником Дочинець Н.В. відчули це, побувавши на екскурсії  по чудових оздоровчих перлинах Свалявщини.      

Санаторій «Квітка Полонини» приємно здивував  учнів  своєю  неповторною  самобутністю. Особливо приємно поплавати в басейні взимку, коли на вулиці лютують морози.

29 грудня 2015 року  учні Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Бучмея М.І. та Сакаля М.М. взяли  участь у другому   заліковому  етапі   обласних змагань ЗЦТКЕСУМ з техніки пішохідного туризму в залах, де   вибороли 7  призових місць в особистих  та 3 призові місця  в командних  змаганнях. 

  Зі  своїми вихованцями  Бучмей М.І   подолав маршрут     на гору «Сова», щоб  полюбуватися красою   зимових  Карпат.

  З учнями  10-Б класу Ракіна  Г.М.  провела цікаву інтернет-подорож «Святкування Нового Року в країнах Європи».

  Січень прийшов до нас з найбільшим зимовим святом – Різдвом. У ці дні треба забути старі образи, перепросити тих, кого ми могли розчарувати, подякувати тим, хто зробив нам добро чи просто був поруч  протягом цього року. Мабуть, найяскравіша народна  традиція Різдва – колядування та театральне дійство «Вертеп».

7 січня вихованці церковної школи показали театральне дійство для прихожан Петро-Павлівського храму, в якому маленькі артисти зачарували односельчан своїм виступом, змусили забути  клопоти, полинути разом   з школярами в минуле,побачити  ясну зорю, що вказувала шлях, де сталося чудо, ангел закликав поспішати до Дитятка — Христа, царі зі Сходу покладали дари, а всі разом співали колядки.

 Приємно, що народні традиції збереглися і передаються з покоління в покоління, від батьків до дітей та радують серце ще й  сьогодні.

    З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святки. Вони приносять гарний бадьорий настрій і додають сил для продовження навчання в школі.

   Шкода, що канікули швидко минають, але спогади про них ще надовго залишають прекрасні казкові враження .

 

 

                                                                                                 Заступник директора з виховної роботи
                                                                                                                                     Керецьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів
                                                                                                                                                       Марія Дочинець